Keşke her haftaya böyle başlasak - Such a lovely strat to the week

Ben internetten, özellikle de yurtdışından çok alışveriş yapıyorum. Bunun birinci nedeni zamansızlık, ikincisi daha uygun fiyat olması, bir üçünsüsü de daha zevkli şeyler ile karşılaşmam.
Ama ne yazık ki postaların elime ulaşması hep bir heyecan…

Şu sistemi adam gibi bir oturtamadık. Kimi posta taa Amerika’lardan bir haftada gelirken bu sıralar, İngiltere’den aldığım kumaşlar da, abonesi olduğum dergi de elime ulaşmadı mesela. Artık umudumu da kestim.
Hele bu güzeller tam bir aydır yoldalar. Neyseki kaybolmadan bana ulaştılar, o yüzden çoook ama çook mutluyum.

Sedef yolladı bana bu şirin şeyleri, kutuyu açana kadar içinde ne olduğunu bilmiyordum. Onun elinden çıkmış harika şeyler geleceğine emindim ama. O kadar şirinler ki sabahtan beri sevip duruyorum.  Hazır severken de öğle yemeğine çıkmayıp odada gizlice fotoğraflarını çektim. Cep telefonu ile çektiğim için pek ikaliteli değiller ama maksat buralara uğramak olsun dedim, koydum gitti. Zaten hepsini zaman içinde mutlaka fotoğraflarımın bir köşelerinde görürsünüz.

Sedef’i takip etmeyenleriniz var mı bilmiyorum? Eğer birazcık dikiş merakınız varsa, güzel, canlı fotoğraflarla harika şeyler görebilirsiz blogunda ; “Down Grapevine Lane” . 
Sedef’in Riley Blake için tasarladığı “Sweet Orchard” serisi kumaşlar ise gerçekten çok sevimli, bir an önce satışa çıkmaları için can atıyorum.

Bu vesile ile Sedef’e kucak dolusu teşekkür ediyor, size de huzurlu, kazasız belasız, kınamasız, sağlık dolu bir hafta diliyorum…

Kalın sağlıcakla…

I was eagerly waiting for this package and it finally reached me. Dear Sedef had sent me these lovely things from far away.

I hate our post office, my a few packages were lost in recent days. They did not reach me :( Because of that, I was very happy to see this package on my desk in the office this morning.

I'm sure that most of you already know Sedef. She is very talented and good at sewing and crochet. And She is also a fabric designer. You can see her new collection which is called "Sweet Orchard" for Riley Blake is here.

So thank you so much Sedef, you are so kind and lovely...


And I am also wishing you have an amazing new week... 8 yorum :

 1. Çok güzeller gerçekten 😊 Ben de Aliexpress ten kırtasiyelik ürünler aldım geçtiğimiz ay. Türkiye ye gelmesi 10 - 30 gün arasında sürdü. Herbir sipariş ayrı bir heyecan. Ptt görevlileri de dış kapıya bırakıp bırakıp gidiyorlar. Evde olsam bile kapı çalmak yok. Yurtdışından gelen paketi eve çıkaramazlarmış. Kural boyleymiş.

  YanıtlaSil
 2. Ay hepsi birbirinden güzel en güzeli de bizimle hemen paylaşman:)Sayende tanıdım Sedef'i öyle güzel şeyler yapmış ki hepsine bayıldım.Bu arada telefon falan deme hiç yine göstermişsin kabiliyetini.İçim açıldı ne iyi geldi pazartesi pazartesi.

  YanıtlaSil
 3. Haftaya bu kadar renkli güzelliklerle başlamak yüreğe mutluluk veriyor . Çok teşekkür ederiz. Emeğinize sağlık

  YanıtlaSil
 4. Çok güzeller. Hediye alınca nasıl da seviniyoruz değil mi. Sedefin bloguna bakayım hemen ilgimi çekti

  YanıtlaSil
 5. Harika şeyler ya :) Bu arada cep telefonu ile çektiğin görüntüler bile harika :) böyle şeyleri hep bizlerle paylaş ben heyecanla bekliyorum postlarını :)

  YanıtlaSil
 6. Olá
  lindos bordados, adorei teu blog cheio de belas inspirações.
  Tenha um ótimo dia.

  YanıtlaSil
 7. Ellerinize saglık çok zevklisiniz.Banada uğrarsanız sevinirim.

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...