Haftasonu Kartı - Kahvaltı ve Diğerleri...
 
Neydim ne oldum… İlk zamanlar günde 2-3 post yayınladığım olurdu, çılgın gibiydim. Şimdi de yığınla şey var paylaşmak istediğim ama eski pratikliğimi mi kaybettim, başka heyecanlar mı benim aklımı çeldi, işler mi çığrından çıktı.. yoksa hepsi birlikte mi bilmiyorum…


 
Bir gerçek var ki her an yeni bir şey öğreniyorum, bilgi o kadar hızlı yayılıyor ki, dünyanın bir ucunda bir kadının kahvesini içtiği fincanın markasını bilir duruma geldik. Hiç tanımadığımız kültürleri, görmediğimiz detayları, duymadığımız şeyleri o kadar hızlıca öğrenip tüketiyoruz ki, bazen korkutucu bile geliyor bu insana.  

Haftasonları fırsat buldukça fotoğraf çekiyorum ama onları bilgisayara aktarıp düzenleyene kadar ya hevesim geçiyor ya da konuyu kaçırıyorum. Mesela daha yumurta süslemiştim, öyle iki çeşitle kalmamıştım ama anca ikisini paylaşabildim sizlerle, aman ne kayıp diyeceksiniz şimdi: )

 
 
Son zamanlarda daha bir arttı aldığım mailler, öyle güzel şeyler yazıyorsunuz ki, işte o zaman diyorum zorla kızım kendini, bak mutluluk paylaşıldıkça artıyor, gördüğün, duyduğun, yaptığın güzel olan herşeyi paylaş, paylaş ki birbirimize bulaşsın mutluluğumuz…

Mesela bugün bir başka mutluyum ben, günlerden Cuma, havada tam bahar kokusu var, postadan harika iki kitap geldi ve en önemlisi haftasonunu Londra’da yaşayan arkadaşımız ve onun çoook özlediğimiz kızıyla geçireceğiz.  Hemen yarın olsun istiyorum işte bu yüzden.

 
Yazdıklarımın bu kahvaltı sofrasıyla da hiçbir alakası olmadı ama idare ediverin artık. Şey diyeyim bari; Heyyy yaşasın uzun soluklu  kahvaltı masaları ile harika bir haftasonu geliyor…

Gülelim eğlenelim…

 


When I have opened this blog, I used to share almost 2 or 3 posts every day like crazy... Now, if I can share 2 or 3 posts in a week, it is good.
I lost my rutin and I want to turn back. But there are so many new things that interested me. Information is spreading so fast that We can know mostly products of brands in the world.
 

Anyway this was an introduction to a very nonsense: )
I mean, I am happy today, it is Friday, I can smell the spring in the air and this weekend we have a guest from London.

I am planing to have a long and delicious breakfast for this Sunday...
Enjoy your weekend...
 
 

 

24 yorum :

 1. iş saatinin son 10 dakikasında öyle iyi geldi ki postun:) Dediğin gibi çok çabuk tüketir oduk. Ama güzellikleri paylaşmaya devam:)

  YanıtlaSil
 2. aa bi geldim ki, masanı gördüm. ben de inşllh
  arkdşlara yarın bir masa hazırlayacağım. bakalım nasıl olacak :) yine sevgi ve huzur dolu bir masa.. güzel haftasonlarına !

  YanıtlaSil
 3. yine muhteşem fotolar nasıl iştah açıcı bir kahvaltı sofrası o öyle:)

  YanıtlaSil
 4. yasasin vallaha!
  Ben bir size kahvaltiya geleyim mi nohut :)

  YanıtlaSil
 5. Yalnız kahvaltı masası şiir gibi, zevkli insan sofrasından bile belli oluyor, ellerin dert görmesin..

  YanıtlaSil
 6. Ne kadar ferah ve ic acici fotograflar, masaniz da harika gorunuyor :)

  YanıtlaSil
 7. nefis bir post içim açıldı gene:)

  YanıtlaSil
 8. iç açıcı bir post olmuş.bahar gibi:)

  YanıtlaSil
 9. Mutlu haftasonları Nohutçum, lalelerde çok güzelmiş:)

  YanıtlaSil
 10. Guzellikleri paylasmaya devam,paylastikca artiyor bence tum guzellikler... Tuketim konusunda coook haklisin.. Harika bir kahvalti sofrasi ve fotograflari..
  Mutlu haftasonlari.
  Sevgiler.

  YanıtlaSil
 11. Çok güzel bir kahvaltı masası, güzellikleri paylaşmaya devam...
  sevgiler

  YanıtlaSil
 12. Kuzum özledm seni.
  Harika sofra mmmm nefis.

  YanıtlaSil
 13. Olsun hiç alakası olmasa da tam süper olmuş bu fotoğraflar, sen bi şey bulamazsan da konuya ilişkin, ne varsa cepte onları koyabilirsin ki, hepsine zevkle bakar, ilhamımızı alırız biz ;)
  Demlik tutan, çay dolduran arkadaş ellerin dert görmesin Nohut bacım :)

  YanıtlaSil
 14. bahar konseptli kahvaltı sofralarına bayılıyorum.. her haftasonu bizim evde de mutlu haftasonu kahvaltısı sofraları hazırlanıyor, hem de büyük bir zevkle.. :) sizi okumaya bayılıyorum, fotolara da.. ve o harika yumurta postlarını bekliyorum.. sevgiler..

  YanıtlaSil
 15. Dediklerinin hepsine katılıyorum..Herkes birbirini arkadaşıymış diyorsun,herkesle aynı yerdeymişiz diyorsun ve bunun gibi daha birçok benzer düşünceyi sosyal ağlar sayesinde düşünüyorsun.Şu an birçok kişi birbirinin evindeki en ufacık detayın dahi nereden alındığını bilirken eskiden kuş fotoğrafı ekleyen çekinirdi.Zaman akıyor bizde içinde ilerliyoruz dilerim her daim iyi ilerler.
  iç açıcı fotoğraf olmuş demişler ya hakikaten öyle ve dedim ki acaba fotoğraf bize böyle geliyorsa gerçeği kimbilir nasıldı size?
  :-)
  Bu arada şu çatal bıçakların eski tarz,nereden aldın?
  ellerine sağlık,selamlar.

  YanıtlaSil
 16. İçaçıcı kareler.. iyi haftalaar :)

  http://loveandsmile.wordpress.com/

  YanıtlaSil
 17. Salatalıkları ben de böyle uzun uzun dilimliyorum.
  Umarım çok güzel geçmiştir h.sonun

  YanıtlaSil
 18. icaicic postalara devam iyi geldi gelemeyen bahar karanliginda ama hissettiklerini aynen paylasiyorum :)

  YanıtlaSil
 19. seviyorum seni :) ince ruhunu,renkli bakışını ve tatlı anlatışını..

  YanıtlaSil
 20. Merhaba, blogunuzu yeni keşfettim ve tüm içeriği okudum gezdim gördüm :) İçimi açan,bakmaya doyamadığım bir blog. Elinize sağlık

  YanıtlaSil
 21. Kahvaltının dayanılmaz hafifliği

  YanıtlaSil
 22. blogunun yeni görüntüsüne ba-yıl-dım ....çok talı olmuş :)
  very nice :))))

  YanıtlaSil
 23. Hello! your beautiful new graphics and beautiful photos!
  Spring is in the air in your house ....
  a greeting from Rome
  Emanuela

  YanıtlaSil
 24. blog ne guzel olmus :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...