Haftasonu Kartı
Hepinize sağlıklı, sıcacık bir haftasonu diliyorum.. Şimdi biraz yoğunum , sonra konuşuruz…

I wish you healthy and a cozy weekend .. Now I am a little bit busy, talk the later ...
7 yorum :

 1. Kase çok güzel, fotoğraf da.. Ayrıca İlter geldi Londra'dan bana doğum günü hediyesi lens almak istiyormuş, ben de didim Nohutumun lensinden istiyorum.. sen yazmıştın ama ben hatırlamıyorum.. neydi aceba:)

  YanıtlaSil
 2. Happy weekend for you too!

  YanıtlaSil
 3. Aslı; tam sen nerede haftasonu kartı dediğinde bende aceleyle yüklemeye çalışıyorumdum kartı:)

  Reyyan; Sana da sana daaa...

  Deli anne; Benim fotoğraf makinası Canon 550D, üstündeki lens 18 -135 mm. di, bir de ben 50 mm'lik bir lens aldım sonradan. Ama onu daha çok da fazla kullanmıyorum. Onunla hep titretiyorum ama becerebilirsem güzel oluyor.. Kursdan sonra onu daha iyi kullanabileceğim sanırım, tabi ilk önce bi kursa gidebilsem:)))
  Sendeki makina ne bilmiyorum ama ben şimdilik bundan memnunum, kardeşim duymasın ama bu beni bence en fazla 2 yıl idare eder:) bu hızla fotoğraf çekmeye devam edersem posası çıkar :))

  Alicia; thank youuuuu

  YanıtlaSil
 4. Sana da mutlu bir hafta sonu diliyorum Nohutum... Sevgilerimle,:)

  YanıtlaSil
 5. Evet fotoğraf makinelerinin shutter ömrü diye bir şey var ve ben senin kadar fotoğraf çeken birini daha görmedim:) Dediğin doğru shutter ömrü kaçtır bilmiyorum ama 2 senelik ömrü kalmış olabilir:)) Bu arada 50mm lense nedense ben de alışamadım ama kullananlar hep söyler 50 mm lens için tripod şart diye.

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...