Bugün Bunu Sevdim - Today Liked This / Autumn Love
1 | 2 | 3 | 4


Aylar öyle hızlı geçiyor ki tam anlamıyla hissedemeden bir diğeri gelecek diye korkuyorum. Bu sıralar bir durağanlık var bende devamlı fotoğraflara bakıyorum boş boş, pinterestten, flickrdan kendimi alamıyorum… Öyle hayran hayran bakıyorum ki pinlemek ya da favorilere eklemek bile aklıma gelmiyor, sadece mest olmuş bir şekilde izliyorum sonbaharı fotoğraflarla…

Tamam yine dert yanmak istemiyorum, yok bütün gün iş yerindeyim de, sanki evde olsam etrafta park mı var da, televizyonu açınca insanda yaşamaya dair heves mi kalıyor da… Dert küpüyüm vesselam… Ben de vurdum kendimi fotoğrafa, sanal yaşıyorum yani sonbaharı, doğanın binbir rengiyle büyüleniyorum, sonbahara özgü yemek, kek tariflerini okuyup sulanıyorum, havalı havalı giyinmiş güzel kızlara bakıp bakıp mest oluyorum… 

İzninizle ben sonbarı yaşıyorum…Time flies so fast in busy daily life and I am so anxious that the fall will be past I could not feel it deeply.
In recent days, I'm constantly looking at the images on Pinterest and flickr when I find free time. I'm enchanted with these beauties.

There are many magical Autumn images and it was really difficult to choose only a few of them.

So I guess, I live autumn as a virtual: )

17 yorum :

 1. Keep Calm and Live The Moment! ;)

  YanıtlaSil
 2. bir haftadır mest vaziyetteyim pinterestte delirmiş gibi pinliyorum da pinliyorum... bir sonbahar derlemesi yapayım diyorum ama ne mümkün.. çok güzel o kadar çok şey var ki... onları derlemek büyüüüüüük bir enerji ve zaman istiyor.. neyse ki sen en güzellerinden birkaçını derlemişsin... iyi sonbaharlar efem:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Zaten seninle iyice çoştum ben:)) Dedim boşuna uğraşma Ayda pinlemekle falan Sıkıldıkça aç Deli-annenin "Fall in love" boardunu seyrelle sonbaharı:))

   Size de en efillisinden bir sonbahar dilerim efendim:))

   Sil
 3. Sanırım bir çoğumuz aynı durumdayız. Hem oğluş'un hastalığı, hemde ülkenin gündemi enerjimi yerle bir etti. Ama en iyisini yapıyorsun, resimlere bakmak bana her zaman iyi geliyor. Mesela; ilk resimde olduğumu hayal ettim, hafifledim...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O kadar yorgun ve halsiz hissediyorum ki kendimi, enerjim çekilmiş gibi, bende elim çenemin altında hımmm hııımmm yaparak dolanıyorum fotoğraflar arasında, terapi gibi:)

   Sil
 4. Canım aynı durumdayız hepimiz.Geçen gün eşime dedim mevsimleri bile fotoğraflardan sever okşar oldum.Öyle hızlı yaşıyoruz ki ne birşeye yetişebiliyoruz ne de hakkını vererek yaşıyoruz.Galiba sonbaharla ilgili en çok yaptığım kek yapmak ,battaniye altında kitap okumak film izlemek.Bu da güzel ama şöyle yaprakların ayağımın altında çıtırdağını duyarak saçlarımı rüzgara salıp yürümek ne güzel olurdu değil mi.Ya da o fotoğraftaki gibi bisiklete binsek gezsek biraz kırmızı ağaçların altında.Tıpkı Deli Anne'nin dolaştığı yerlerde mesela...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahhh ne güzel anlatmışsın:)) Hayallere daldım yine ve evet Deli anne'nin dolaştığı yerler tam da sonbaharın vatanı:))

   Sil
 5. bizim buralara uğramıyor, bende sonbaharın renklerini özledim...

  YanıtlaSil
 6. Aynı ruh halindeyim:) Haşimatom ve ben depresyondayız:)) Bu fotoğraflar iyi geldi. Çok teşekkürler.

  YanıtlaSil
 7. Ne doğru... Ben de bir ara fırsat bulsam bu aralar senin "yeni başlayanlar için çekim teknikleri" dosyanı okuyacağım , onun hayaliyle yaşıyorum:)

  YanıtlaSil
 8. Sonbaharını bende mest olarak izledim. Bu hırkalara bayılıyorum ama çok tombik gösteriyor :)) Yine de alıcam bi tane

  YanıtlaSil
 9. Fotograflarda da olsa hissedebilmek guzel şey. Görebiliyor ve hissedebiliyorum. Çok sansliyim,cok sansliyiz. Yalniz bereketi kacmis bu zamanlarin, yakalayamiyorum artik.ucundan

  YanıtlaSil
 10. Nice photos
  love the colours!

  http://beautyfollower.blogspot.gr

  YanıtlaSil
 11. Benim duygularımı anlatmışsınız sanki.

  Bu arada, blogunuzu çok seviyorum, daha sık yazsanız keşke :)

  Sevgiler..

  YanıtlaSil
 12. Şu elmalardan ben de denemek istiyorum ama dişleri sallanan miniğim ısıramaz sanırım.
  Bugün ben de ördüm saçlarımı. Nedir bu hazandaki hüznü bize sevdiren?

  YanıtlaSil
 13. Sonbaharın ne kadar güzel olduğunu Trabzon'a gelince daha iyi anladım.Rengarenk ağaçlar sarı kırmızı ve yeşilin her tonu.... Sahil şeridinde ilerlerken bir tarafınızda denizin maviliği, dalgaların coşkusu diğer tarafta çeşit çeşit renk renk ağaçlardan oluşan ormanlar ve hergün bu manzara eşliğinde işe gitmenin keyfi paha biçilemez :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...