Ve Kazanan! - And the Winner!
Dün kısacık bir post bıraktım buraya cep telefonundan; Tam aşağıdaki postu yayınlayacaktım ki telefon geldi, eniştemi ameliyata aldılar diye. Apar topar çıktım iş yerinden. Şükür şimdi iyi, inşallah daha da iyi olacak. Bu sıralar pek hastalıklar dolanıyor etrafımızda ama biliyorum hayat işte tam da böyle bir şey. Bin şükür yine de halimize… Dünkü notuma mesaj bırakan arkadaşlarıma da tek tek teşekkür ederim. O postu kaldırdım. Burada mutlu anlar kalsın istiyorum…

İşte dün hazıladığım post;

Sözde Cuma günü duyuracaktım kazananı. Ama Cuma günü işe bir geldik elektrikler yok. Arıyoruz 12 de gelecek diyorlar, ee bekliyoruz, sonra arıyoruz 2 gibi gelir diyorlar, ee birazcık daha beklenir ne olacak diyoruz, sonra 3 -4 derken en son 6 da dediler biz de evlere dağıldık. Gerçi taa cumartesi sabahına kadar yokmuş elektrikler, trafo patlamış!!! Kısmet bugüneymiş anlayacağınız.

Ben gidip gelip bu harika kitabı seviyorum. Geri içindeki projelerin bir kısmı benim patchwork seviyemin üstünde ama kim bilir belki bir gün ben de o seviyelere gelebilirim diye dikkatli dikkatli okuyorum projelerin yapılışlarını. Şimdiden bir sürü şey öğrendim. Birkaç proje var yapmak istediğim ama elimdeki işler bitmeden başlamayacağım diye direniyorum kendimle…


Gelelim konuya; Kerri’nin (@sewdeerlyloved)  kitabını "Dört Mevsim Patchwork"’ün kazananı Emine Karatel. Şimdi hemen kendisine bir mail göndereceğim adres bilgileri için.
Umarım çok sever kitabını ve harika işler çıkartır zevkle…


Geri kalan üzülmesin kitabın fiyatı gayet makul gibi, yani yurt dışındaki bu tarz kitaplar ile kıyaslayınca öyle aman aman alınamaz boyutta değil. Gönül isterdi ki katılan herkesler kazansın… Siz benim gönlümün kazananısınız : )

Kitabı almak isteyenler, www.goblen.com ‘a, D&R ve Remzi Kitap evi’ne, her türlü tuafiye dükkanına bakabilirler.

Bu arada çilek iğnedenliğimi de hatırlıyorsunuz değil mi?? Sedef göndermişti hani taa uzaklardan. Onunda bu yakınlarda Tuva Yayıncılıktan çok güzel bir kitabı çıkacak (kapağından belli: ) ). Umarım onun içinde burada bir çekiliş yaparım. Hala takibe almadıysanız bir bakın bloğuna. Hem yaptıklarına, hem de fotoğraflarına hayran olacaksınız.

Hepinize miss gibi bir gün diliyorum.

Normally, the winner would be announced on Friday. But there was an electrical problem at the office during all day.
Did you remember this lovely book? Yes I mean Kerri's @sewdeerlyloved's beautiful new book "Lovely LittlePatchwork" from Tuva Publishing.

I had mentioned this book here a few weeks ago. I really liked all designs which made by Kerri in the book. I am planning to make a few of them. Some projects look a little bit difficult for me. But I hopeful, I will handle it!!!

And Let's talk about our subject ; "Lovely Little Patchwork" book Giveaway Winner!
The winner is ; Emine . Congrats!

I would like to thank everyone for joining this giveaway and I am wishing you have an amazing day...

If you want to have this beautiful book, you can find it on amazon and here and Don't forget to look at Tuva Publishing website for a lot more charming and wonderful books...

P.S: Do you remember this pretty pincushion? It was from so far. Dear Sedef has been sent it to me together with other many cute things.
And Sedef's first book coming out very soon. Quilt Petite is now available to pre-order on Amazon and Book Depository .

I am wishing you have an amazing day.2 yorum :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...