"H&M Home" Türkiye'den Bekleniyorsunuz!

Kış her ne kadar olanca hızıyla devam etse de mağazalar bahar kreasyonlarını duyurmaya başladılar. H&M Türkiye'de henüz çok yeni ama bence biran önce H&M Home ürünlerinin de burada satışlarının yapılması için yetkililer ellerini çabuk tutsa iyi olur. Çünkü ben bu yılki  bahar kreasyonuna bayıldım...

İki ayrı tema seçilmiş, biri alabildiğine romantik.. Pembeler, maviler, çiçekler, kelebekler.... Diğeri birazcık daha keskin çizgilere sahip, rustik tarzda. İkisi de çok hoş.

Evet H&M HOME biz müsaitiz bekliyoruz efendim…Although winter is in full swing, Some stores began to announce their their new spring 2012 collections.
H&M’s have just opened in Turkey but We do not have home collection yet.  I think,  H & M Home products should be here as soon as possible. Because I loved their new spring collection:)

There are  two trends - Rustic Industrial and Spring Fresh Hues, both are very nice..
Yes sir, we are waiting you:)


31 yorum :

 1. Ben nedense Ankarada ve İstanbuldaki HM mağazalarında ev bölümüne rastlayamadım belkide vardı ama ben bulamadım..bilemiyorum.. pastel renkler minderler nevresimler muhteşem!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yok yok Türkiye'de ev dekorasyon ürünleri satılmıyor henüz. Biz de Londra'ya gittiğimizde görmüştük ilk kez. Gerçi o zaman pek bir şey bulamamıştım alıancak. İnirim vardı sadece bir tane dantel örtü almıştık 1 sterline:)))

   Sil
 2. çok beğendim..ne güzeller..babaanne işi tam, sıcacık !!!
  bahar yaklaşıyor mu ne ? :)

  YanıtlaSil
 3. Ben mağazanın çaput bölümüne de razıyım. Antalya gibi sirkülasyonun yoğun olduğu bir yere neden açılmaz anlamıyorum yav.
  Nevresimlerin romantik olanları bizim küçükken patiskadan dikindiğimiz nevresimlere ve pijama kumaşlarına benziyor. Tevekkelli romantik bir kuşağız :) Sandıkları karıştırsak çıkar bu kumaşlardan.
  Hepsi de çok güzel. Siteyi gezmeye gidiyorum şimdi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet yaa annem bize hep elbise, pijama dikerdi böyle kumaşlarla cicili biciler, bir de bir örnek kardeşimle ikimizi giydirirdi, gelen geçen durdurup elbiselerimize bakardı:))
   Siitesinde daha yığınla güzel şey var.. Yığınla değil aslında Az öz...

   Sil
 4. gelmesin bence, daha da perişan etmesinler biz kadınları:)

  YanıtlaSil
 5. Hepsi şahane bunların. Hakikaten allar, morlar, çiçekler, yapraklar, hepsi bahar diyor. Kara kışın ortasında içimi açtılar ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) hafiften bahar hazırlıkları başlıyor içimizde

   Sil
 6. Harika şeyler var hakikaten ama ben de deli anneme katılıyorum galiba zira hem para yetiştirmek zor oluyor hem de herkesin evi birbirinin aynısı oluyor sonra :) benim ikea ürünlerinin aynılarını kullanan bir sürü arkadaşım var mesela, öyle komik ki ya da normal belki ama ben sevmiyorum öylesini, herkes kendine uyarlamalı oysa parçaları, ya da yeni parçalar yaratmalı tıpkı senin yaptığın gibi. Ancak o zaman oluyor orası insanın kendi evi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslına bakarsan bu mağazaların malları öyle çok kaliteli değil ve indirimde öyle ucuzluyor ki almıyanı dövüyorlar tarzında:) sonr illa bu mağzalardan almak da önemli değil, ilham almak için bile gezmek yeter bazen, çünkü bu kumaşları çok ucuza bulmak mümkün, ama hiç birimiz evde oturup annelerimiz gibi dikiş dikmeye çalışmıyoruz:)
   Gelelim ikinci konuya... Yani herkesin evinin birbiri ile aynı olma konusu... Yok bunu buraya sığdıramıyacağım. Ben bu konuda bir post yazayım en iyisi... :)

   Sil
 7. Masa örtüsü ve runnerlara bayıldım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet onlar da harika... diğer tarzdaki ürünler de çok hoşuma gitti..

   Sil
 8. What a lovely blog you have....I really do wish our H&M stores had home products...we here in Canada only have the clothes in our stores...how lovely are these linens! Happy February to you.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Thank you and unfortunately we are also in the same situation with you. The only way to sew these linens :)

   Have a nice day..

   Sil
 9. En kısa zamanda gelsin bence.Bir sonraki H&M mağazası ziyaretimde mağaza yetkilisine soracağım;))Ben de uzun zaman önce görmüş çok beğenmiştim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :)) Hepimiz sorsak acaba bir faydası olur mu???

   Sil
 10. resmen aşık oldum aahh boşuna sevmiyorum bu markayı ben:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnsanın yiyesi geliyor o çarşafları:)

   Sil
 11. İyi de;yenilerini alıyoruz, sonra daha yenilerini görüyoruz , evdekileri beğenmiyoruz. Nereye kadar ki? Merak ediyorum :)) Neyse yine de gelsin, gezmesi zevkli oluyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :)) işte o tarafı berbat işin... Çok ucuza halletmek gerek ama nasıl... Can bu çekiyor...

   Sil
 12. biz hepsinden önce anadolu yakasına h&m istiyoruz .. bi kavuşamadık :(

  YanıtlaSil
 13. aman o çiçekler böcükler arasında kaybolasım geldi , bisiklete atlayıp dolaşmak bahçelerde :)

  YanıtlaSil
 14. çok güzellerrr, çok sevdim ben!

  YanıtlaSil
 15. Sevgili Nohutum, kandilini kutluyor, Rabbimden, hepimizin dualarinin kabul olmasini diliyorum.... Sevgilerimle,

  YanıtlaSil
 16. Aa Nohut sayfan değişmiş..pek güzel olmuş. Ben onu bunu bilmem de en başta green gate, sonra cath sonra da H&M açılsa fena olmaz İzmir'e...he hee hayal gibi ;))

  YanıtlaSil
 17. bence bisikletli kılıflar pek tatlı:)

  YanıtlaSil
 18. H&m home istiyorumm istanbula :(

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...